Kdo jsme?

Naine.cz

NAINE - O NÁS

Keby sme mali začatia našej cesty zhrnúť do jedného slova, asi by to bola "zmena". Chceli sme distribuovať oblečenia rôznych značiek, ktoré sa na slovenskom trhu nevyskytovalo vôbec alebo len veľmi málo. A keďže sú pre nás ženy na prvom mieste, rozhodli sme sa zamerať na ženský sortiment a robiť ženy šťastnejší, krajší a sebavedomejší.

V priebehu našej cesty sa mnohé zmenilo a vyvíjalo. Ako prvý sme nadviazali partnerstvo s talianskou značku Freddy a hrdo ju priviedli na slovenský trh. Stali sme sa tak jej hlavnými distribútormi.

A vtedy sa všetko rozbehlo. Povedali sme si, že by sme chceli dopriať zákazníkom viac produktov od iných značiek, ktorých bolo na českom trhu nedostatok. Rozhodli sme sa osloviť značky ako sú Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Labella Mafia a mnohé ďalšie. Naša práca a myšlienka sa im veľmi páčila a dohodli sme sa na distribúciu ich produktov. A Nain bolo na svete!

Teraz sa zameriavame predovšetkým na športovú módu. Vážime si a veľmi sa tešíme zo spolupráce s obľúbenými značkami ako sú Gym Glamour, Better Bodies alebo Boost Jeans.

V neposlednom rade exkluzívne ponúkame českú značku GoldBee. Tá ponúka predovšetkým športovo-módne oblečenie pre ženy, ale aj cvičebné pomôcky ako odporové gumy BeBooty. Môžete sa tešiť na kvalitné produkty vyrábané v Česku a v Taliansku.