Kdo jsme?

Naine.cz

NAINE - O NÁS

Naša spoločnosť bola založená v roku 2016. Keby sme mali začiatok našej cesty zhrnúť do jedného slova, asi by to bola "zmena". Chceli sme distribuovať oblečenia rôznych značiek, ktoré sa na českom trhu nevyskytovalo vôbec alebo len veľmi málo. A keďže sú pre nás ženy na prvom mieste, rozhodli sme sa zamerať na ženský sortiment a robiť ženy šťastnejší, krajší a sebavedomejší.

V priebehu našej cesty sa mnohé zmenilo a vyvíjalo. Ako prvý sme nadviazali partnerstvo s talianskou značku Freddy a hrdo ju priviedli na slovenský trh. Stali sme sa tak jej výhradnými distribútormi pod doménou www.pushupjeans.cz.

A vtedy sa všetko rozbehlo. Povedali sme si, že by sme chceli dopriať zákazníkom viac produktov od iných značiek, ktorých bolo na českom trhu nedostatok. Rozhodli sme sa osloviť značky ako sú Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Victoria Secret 's a mnohé ďalšie. Naša práca a myšlienka sa im veľmi páčila a dohodli sme sa na distribúciu ich produktov. A brand Nain bola na svete!

Teraz sa zameriavame predovšetkým na športový sortiment. Vážime si a veľmi sa tešíme zo spolupráce s obľúbenými značkami ako sú Gym Glamour, BetterBodies alebo Nebbia.


Radi objavujeme nový sortiment a nadväzujeme priateľstvo s ďalšími úspešnými brandy po celom svete.

A pri tom nekončíme! Po mesiacoch dlhých príprav vám tento rok konečne môžeme predstaviť novú značku GoldBee. Môžete sa tešiť na zase o niečo inovatívnejšie a kvalitnejšie produkty za ceny nováčika na trhu. GoldBee je stvorená pre všetkých a my chceme, aby najväčšie módne hity a novinky boli finančne dostupné každej z vás.
Be Gold. GoldBee.