Vrátenie do 30 dnů

Naine.cz
Bojíte sa, že Vám oblečenie nesadne?

 

To u nás nemusíte. Vrátenie je možné až do 30 dní.

Ak sa v tejto lehote rozhodnete tovar vrátiť, stačí dodržať tento postup:

1. Vyplniť formulár na vrátenie (ak nemáte možnosť tlače, stačí nám údaje z formulára vypísať ručne na papier)
2. Zabaliť balíček a priložiť k nemu faktúru (účtenku)
3. Doniesť balíček na najbližšiu pobočku Zásielkovne.
4. Zamestnancovi nadiktujete jedinečné číslo: 93863564 a on už bude presne vedieť, kam má balíček odoslať. Nezabudnite prosím, že tovar musí zostať nepoužitý, vrátane štítkov.

Cena vrátenie tovaru cez Zásilkovna je 3 €.

Tovar môžete samozrejme vrátiť aj vlastnou cestou a vami zvoleným dopravcom (nie však na dobierku), stačí ho odoslať na adresu - Czech Soul, Karásek 2262/ 1i, 62100 Brno

 

Upozornenie: V prípade tovaru intímneho charakteru, najmä spodných dielov spodného prádla (nohavičky, trenírky, spodný diel plaviek) je možné z hygienických dôvodu vrátiť iba viditeľne nerozbalený tovar. U rozbaleného tovaru nemôžeme už zaručiť zdravotnú a hygienickú nezávadnosť, a teda nebude takýto tovar prijatý k vrátenie. Toto opatrenie je v súlade so smernicou Európskeho parlamentu a Rady 2011/83 / EÚ a chceme takto chrániť všetkých našich zákazníkov.

 

Prajete si tovar vymeniť?

 

Tovar vymeniť bohužiaľ nemôžeme. Pokiaľ ste netrafili farbu alebo veľkosť, nič sa nedeje. Stačí nám iba tovar poslať späť a vytvoriť novú objednávku. Peniaze sa snažíme odoslať čo najskôr, najneskôr však do 14-tich dní od obdržania zásielky.

Odoslaný tovar musí byť nepoužitý. Nemôže byť opotrebovaný, znečistený alebo inak poškodený a musí byť odoslaný späť v originálnom obale, teda napríklad v nepolepenej škatuli od topánok, so všetkými etiketami od výrobcu, s kópiou dokladu o kúpe tovaru v našom obchode, vrátane vytlačeného a vyplneného formulára.
 

V prípade dotazov nás neváhajte kontaktovať telefonicky +421 720 020 074, alebo e-mailom info@naine.sk